PL
Antal logo
PL EN CZ SK
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

Antal Legal to dywizja wyspecjalizowana w rekrutacjach prawniczych na stanowiska średniego  i wyższego szczebla. Realizowane projekty dotyczą stanowisk eksperckich, menedżerskich oraz dyrektorskich w wewnętrznych działach prawnych organizacji oraz ról w prestiżowych kancelariach prawnych.

Konsultanci Antal Legal są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy łączą wiedzę z zakresu nowoczesnych narzędzi rekrutacji oraz doskonałą znajomość sektora. Wykorzystując rozbudowaną sieć kontaktów, powierzone projekty realizują skutecznie i profesjonalnie, zapewniając nieocenione wsparcie na wszystkich etapach procesu.

Przykładowe projekty rekrutacyjne prowadzone przez Antal Legal:

  • Associate, 
  • Senior Associate, 
  • Partner Działu, 
  • Partner Kancelarii, 
  • Prawnik In-house, 
  • Dyrektor Działu Prawnego

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Agnieszka Pastuła zdjęcie
Agnieszka Pastuła Team Manager Antal HR & Admin, Antal Legal

Ma trzynaście lat doświadczenia w agencjach rekrutacyjnych w Polsce i Wielkiej Brytanii, a swoją karierę rozpoczęła w Londynie, w jednej z największych agencji na świecie, rekrutując dla sektora publicznego. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, mówi płynnie po angielsku. Uzyskała Certyfikat REC (Brytyjskiej Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji), potwierdzający jej wiedzę w zakresie schematu działania agencji, prowadzenia projektów, a także uwarunkowań prawnych sektora rekrutacyjnego. Do firmy Antal dołączyła w 2010 roku jako Menedżer zespołu Sales & Marketing. Obecnie koordynuje pracę zespołu rekrutującego na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie w obszarach HR & Admin oraz Legal. Sama rekrutuje na kluczowe stanowiska menedżerskie w obszarze HR dla międzynarodowych i lokalnych firm, w sektorach takich jak: usługi profesjonalne, bankowość i ubezpieczenia, IT i centra usług wspólnych (SSC/BPO).