Facebook Pixel
PL
Antal logo
PL EN CZ
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

Antal partnerem sesji tematycznej Rynek Pracy na XIII Europejskim Kongresie Gospodarczym

Martyna Petrus
Martyna Petrus PR & Marketing

Ruszyła rejestracja stacjonarna na XIII Europejski Kongres Gospodarczy, który odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To jedno z największych wydarzeń biznesowych w Europie, na którym w dyskusjach spotykają się najważniejsi przedstawiciele świata polityki, biznesu, nauki oraz ekonomii. Antal będzie obecny na Kongresie jako partner sesji tematycznej Rynek Pracy. 

W tym roku główne tematy, wokół których będą koncentrowały się dyskusje to m.in. plan odbudowy dla Europy, Europejski Zielony Ład, międzynarodowy handel i relacje gospodarcze po pandemii oraz digitalizacja gospodarki. Każdy z tematów będzie nawiązywał do aktualnego społecznego i politycznego kontekstu. Udział w wydarzeniu wezmą unijni komisarze, premierzy i przedstawiciele rządów państw europejskich, prezesi największych firm, naukowcy i praktycy oraz decydenci. 

Na tegorocznym Europejskim Kongresie Gospodarczym Antal będzie obecny przede wszystkim jako partner sesji tematycznej Rynek Pracy, w której udział weźmie prezes Antal Artur Skiba. Sesja odbędzie się drugiego dnia wydarzenia, w godzinach 13.30-15.00. 

Rejestracja na udział stacjonarny oraz on-line w Kongresie dostępny pod linkiem: https://www.eecpoland.eu/pl/rejestracja,823/ 

Chcesz dowiedzieć się więcej o modelu pracy a skuteczności polskich menedżerów?
Pobierz naszą prezentację zaprezentowaną na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Masz pytania? Skontaktuj się z autorem: