Facebook Pixel

Ulubione oferty

Antal wspiera przedsiębiorczość i młode talenty! Relacja z Econverse 2022

Za nami Ecoverse 2022, czyli trzy dni wielkiej startupowej energii na PGE Narodowym. W dniach 8- 10 czerwca br. młodzi ludzie, którzy łączą swoją przyszłość z biznesem i mają głowy pełne pomysłów wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu. Econverse 2022 to jedna z największych młodzieżowych konferencji startupowych w CEE, skierowana do osób w wieku 17-20 lat. Celem wydarzenia jest rozwój przedsiębiorczości wśród ponad setki uczestników, a także stworzenie przestrzeni do nawiązania znajomości z rówieśnikami oraz topowymi mentorami ze świata biznesu.

Uczestnicy wydarzenia wypracowali rozwiązania problemów w 10 sektorach, takich jak klimat, edukacja oraz AI. Jednym z sektorów był także #startups4ukraine, gdzie uczestnicy zajęli się min. akomodacją społeczną i pomocą szkolną.

Pierwszego dnia Econverse 2022 prezes Antal, Artur Skiba wsparł młodych startupowców swoim doświadczeniem i opowiedział czym dla niego jest przedsiębiorczość, jak wygląda w praktyce oraz jak stać się osobą przedsiębiorczą. 

Jako organizacja aktywna społecznie wspieranie przedsiębiorczości traktujemy jako jeden z priorytetowych elementów społecznego zaangażowania Antal. Inwestując w młodych ludzi i ich pasje, mamy wpływ na ich życie i przyszłość naszego kraju, bo to oni będą już wkrótce jego fundamentem – mówi Artur Skiba, CEO Antal  Polska. 

Econverse 2022 to symulacja tworzenia start-up'u, która została skierowana do młodych talentów. Wydarzenie stanowiło okazję na zawarcie nowych przyjaźni oraz opracowanie ambitnych projektów przy wsparciu mentorów ze świata biznesu!

Zobaczcie naszą relację z tego wydarzenia!