Facebook Pixel
PL
Antal logo
PL EN CZ
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

ReX przyśpiesza w 2021

Martyna Petrus
Martyna Petrus PR & Marketing

Innowacyjna rekrutacja w ramach metody crowdstaffingowej cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Rekruterzy ReX zrealizowali ponad dziesięciokrotność projektów niż w roku ubiegłym, a nowych zapytań wciąż przybywa. Od dziś niezbędną wiedzę o platformie wdrożonej przez Antal można znaleźć na nowej stronie internetowej.

Rok 2020 skłonił organizacje do szukania nowych rozwiązań i możliwości działań. Zapowiada się, że rok 2021 będzie czasem wdrożeń i zaadaptowania innowacji na większą skalę. Rynek rekrutacyjny wraz z nowym rokiem przestaje być asekuracyjny, a potrzeby pracodawców gwałtownie rosną. Obserwacje REX wskazują, że w czasie jednego dnia liczba projektów na platformie crowdstaffingowej potrafi wzrosnąć o 20%. Pracodawcy nawet nie zawsze są w stanie wiedzieć o tym, jak szybko, gdzie i przez kogo realizowana jest rekrutacja. Stało się to nie tylko dzięki wielokanałowości w komunikacji, ale również nieograniczonemu dostępowi do informacji. Te możliwości zostały uporządkowane w procesy rekrutacyjne w systemach i na platformach, które organizują je w usługę.  

Dla firm istotne są nie tylko wskaźniki efektywności czy wskaźniki ilościowe rekrutacji, ale również to, kto i w jaki sposób, reprezentuje firmę na rynku, gdy poszukuje dla niej pracowników. Profesjonalni rekruterzy troszczą się o wizerunek przedsiębiorstwa, wiedząc, że również ich postawa – rzetelności i skuteczności będzie wywierała na niego silny wpływ. Dbałość o markę pracodawcy to również jedna z czołowych dewiz ReX. 

Rekrutacja do platformy jest prowadzona organicznie. Dopiero, gdy osiągnięty zostaje pułap 10% projektów czekających w kolejce na realizację, rozpoczynają się poszukiwania kolejnych partnerów. Priorytetem jest zapewnienie satysfakcjonującej liczby zleceń partnerom już współpracującym, zanim zostaną zaproszeni nowi. Ta filozofia przekłada się na lojalność i dobre relacje oraz zaangażowanie rekruterów. Może też, dlatego w ciągu ostatniego roku zwiększyła się nie tylko liczba realizowanych projektów dla klientów, ale i do współpracy w ramach ReX aplikowało 50% więcej rekruterów – cieszy się Karolina Korzeniewska, ReX Project Manager w Antal.

Warto wiedzieć: 

  • W 2020 w ramach ReX zostało zrealizowanych 400 projektów i zaprezentowanych 800 kandydatów 
  • Pracowało nad nimi 70 najlepszych rekruterów z całej Polski i zagranicy  
  • Pozwoliło to wygenerować klientom ReX ponad milion złotych oszczędności 
  • 100% zatrudnionych za pośrednictwem ReXa kandydatów w 2020 roku spełniło oczekiwania pracodawców i po okresie próbnym ich umowy zostały przedłużone. 
  • Została uruchomiona strona ReX Recruitment Exchange pod adresem https://rex.antal.pl

Dowiedz się więcej o REX

Masz pytania? Skontaktuj się z autorem: