Facebook Pixel

Ulubione oferty

ReX przyśpiesza w 2021

Rekruterzy ReX zrealizowali ponad dziesięciokrotność projektów niż w roku ubiegłym, a nowych zapytań wciąż przybywa. Od dziś niezbędną wiedzę o platformie wdrożonej przez Antal można znaleźć na nowej stronie internetowej.

Innowacyjne podejście do rekrutacji: Metoda Crowdstaffingowa na fali wznoszącej

Innowacyjna rekrutacja w ramach metody crowdstaffingowej zdobywa coraz więcej zwolenników. Rekruterzy ReX z powodzeniem realizują projekty, odnotowując imponujący wzrost o ponad dziesięciokrotność w stosunku do roku ubiegłego. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu i zaspokoić ciekawość klientów, firma Antal uruchomiła dedykowaną stronę internetową na temat swojej platformy.

Ewolucja rynku rekrutacyjnego w obliczu wyzwań

Rok 2020 był czasem refleksji i poszukiwania nowych dróg dla wielu organizacji. Patrząc na nadchodzący 2021 rok, można przewidywać, że będzie on okresem wdrażania innowacji w praktyce, dostosowywania się do nowych realiów i rozwijania nowatorskich rozwiązań. Obecne tendencje na rynku rekrutacyjnym wskazują na rosnącą aktywność i dynamiczny rozwój. Analizy przeprowadzone przez ReX pokazują, że platformy crowdstaffingowe odnotowują dynamiczny wzrost aktywności, często rzędu 20% w ciągu jednego dnia. Nowoczesne narzędzia i technologie umożliwiają pracodawcom lepsze śledzenie i zarządzanie procesem rekrutacji, choć nie zawsze mają pełną świadomość wszystkich jego aspektów.

Rola technologii w nowoczesnej rekrutacji

Coraz bardziej zaawansowane technologie, takie jak wielokanałowa komunikacja czy dostęp do szerokiej gamy informacji, rewolucjonizują świat rekrutacji. Dzięki nim procesy rekrutacyjne stają się bardziej przejrzyste, efektywne i dostosowane do potrzeb zarówno pracodawców, jak i kandydatów. Nowoczesne platformy i systemy, takie jak te oferowane przez ReX, przekształcają te możliwości w konkretne usługi, dostosowane do potrzeb rynku.

Rekrutacja jako narzędzie budowania wizerunku firmy

Dla przedsiębiorstw rekrutacja to nie tylko proces pozyskiwania nowych pracowników, ale także okazja do budowania i umacniania swojego wizerunku na rynku. Profesjonalni rekruterzy, tacy jak ci z ReX, zdają sobie sprawę z wagi swojej roli w tym procesie. Dbałość o markę pracodawcy, rzetelność i skuteczność w działaniu - to dewizy, które przyświecają im w codziennej pracy.

Rekrutacja do platformy jest prowadzona organicznie. Dopiero, gdy osiągnięty zostaje pułap 10% projektów czekających w kolejce na realizację, rozpoczynają się poszukiwania kolejnych partnerów. Priorytetem jest zapewnienie satysfakcjonującej liczby zleceń partnerom już współpracującym, zanim zostaną zaproszeni nowi. Ta filozofia przekłada się na lojalność i dobre relacje oraz zaangażowanie rekruterów. Może też, dlatego w ciągu ostatniego roku zwiększyła się nie tylko liczba realizowanych projektów dla klientów, ale i do współpracy w ramach ReX aplikowało 50% więcej rekruterów – cieszy się Karolina Korzeniewska, ReX Project Manager w Antal.

Warto wiedzieć: 

  • W 2020 w ramach ReX zostało zrealizowanych 400 projektów i zaprezentowanych 800 kandydatów 
  • Pracowało nad nimi 70 najlepszych rekruterów z całej Polski i zagranicy  
  • Pozwoliło to wygenerować klientom ReX ponad milion złotych oszczędności 
  • 100% zatrudnionych za pośrednictwem ReXa kandydatów w 2020 roku spełniło oczekiwania pracodawców i po okresie próbnym ich umowy zostały przedłużone. 
  • Została uruchomiona strona ReX Recruitment Exchange pod adresem https://rex.antal.pl

Dowiedz się więcej o REX

Masz pytania? Skontaktuj się z autorem: