Facebook Pixel

Ulubione oferty

Otwarcie nowego kompletnego oddziału

Case Studies

Otwarcie nowego kompletnego oddziału

Story Story

Nowy inwestor w Polsce, światowy lider w zarządzaniu podróżami służbowymi, który zwrócił się do nas o wsparcie w otworzeniu biura w Krakowie i zatrudnieniu 50 osób na stanowiska specjalistyczne oraz kadrę zarządzającą. Współpraca zakładała kompleksowe wsparcie w całym procesie rekrutacji i selekcji jak również wsparcie w znalezieniu biura. Do czasu otworzenia biura Klienta, Antal udostępniał swoją powierzchnię biurową do przeprowadzania interview. 


Cel i wyzwanie Cel i wyzwanie

Celem było zatrudnienie 50 doświadczonych specjalistów w obszarze zarządzania podróżami służbowymi ze znajomością języków obcych – poza językiem angielskim wymagany była płynna znajomość francuskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego.

Firma dopiero otwierała swój oddział w Krakowie, więc celem było również rozpromowanie marki. Wyzwaniem było znalezienie kandydatów ze znajomością systemu dedykowanego dla firm z obszaru travel oraz pozyskanie kandydatów z bardzo pożądanymi językami obcymi na rynku krakowskim. 

Plan działania Plan działania

Zaczęliśmy od stworzenia project team’u, który składał się z Project Managera oraz sourcerów. Project Manager z ramienia Antal wspólnie z Managerem Klienta ustalili strategię rekrutacji, dopracowali ofertę dla kandydatów – ustalili wynagrodzenia oraz ofertę benefitową.

Dodatkowo zaplanowaliśmy strategię employer brandingową we współpracy z zespołem projektowym klienta oraz działem marketingu Antal. 

Kolejną fazą projektu było aktywne pozyskiwanie kandydatów wykorzystując bazę danych Antal, promowanie ogłoszeń rekrutacyjnych jak i kampanie targetowane na social mediach. Następnie przeprowadziliśmy serię spotkań rekrutacyjnych w biurze Antal z pozyskanymi kandydatami. 


Przebieg Przebieg

Zespół projektowy po stornie Antal podzielił zadania między sobą na aktywne pozyskiwanie kandydatów, przeprowadzanie rozmów z kandydatami oraz kompleksową koordynację procesu selekcji i rekrutacji. 

Efekty Efekty

Zatrudnienie 50 osób w ciągu 6 miesięcy. Współpraca została przedłużona na czas nieokreślony


Unikalność Unikalność

Dzięki naszej usłudze RPO zapewniliśmy kompleksowe wsparcie Klienta w otwieraniu nowego oddziału w Polsce, pomocy w przygotowaniu odpowiedniej oferty dla kandydatów w bardzo konkurencyjnym środowisku oraz zbudowaniu pozytywnego wizerunku na rynku.

6 Miesięcy trwania projektu

50 Zatrudnionych specjalistów i managerów

Pod wrażeniem?

Zacznij swoją
historię

Zapytanie