Facebook Pixel

Ulubione oferty

Zastępstwo nagłej nieobecności

Case Studies

Zastępstwo nagłej nieobecności

Story Story

Globalny dostawca rozwiązań laboratoryjnych, firma z branży biotechnologicznej, w związku z nagłą i dłuższą nieobecnością jednego z pracowników działu Talent Attraction, znalazła się w sytuacji, w której nie mogła efektywnie realizować projektów rekrutacyjnych. Firma rozwijała w tym czasie kilka działów, więc zapotrzebowanie na pilne zatrudnienia było duże.


Cel i wyzwanie Cel i wyzwanie

Głównym założeniem było szybkie wdrożenie konsultanta Antal, by jak najsprawniej i w jak najkrótszym czasie przeprowadzić obecne projekty rekrutacyjne.

Plan działania Plan działania

Rekruter Antal rozpoczął działanie od krótkich spotkań z hiring managerami, by zrozumieć potrzeby rekrutacyjne i móc przejść do kolejnego etapu, którym było dotarcie do najlepszych kandydatów.


Przebieg Przebieg

Rekruter Antal przejął cały proces rekrutacyjny. Brał udział w rozmowach rekrutacyjnych wraz z hiring managerami, wspierał podejmowanie decyzji biorąc czynny udział w sesjach podsumowujących spotkania z kandydatami. Odpowiadał także za umawianie kandydatów na spotkania, pierwsze rozmowy telefoniczne oraz selekcję CV.

Efekty Efekty

W miesiąc trwania procesu RPO udało się zapełnić najpilniejsze potrzeby rekrutacyjne, a praca operacyjna działu Talent Attraction została ustabilizowana do powrotu rekrutera z dłuższej nieobecności.


Unikalność Unikalność

W ramach usługi RPO Klient otrzymał wsparcie starszego specjalisty, który dzięki poprzednim doświadczeniom w projektach RPO był w stanie w ciągu kilku dni wdrożyć się w organizację, systemy operacyjne oraz potrzeby rekrutacyjne w kilku działach. Pozwoliło to na zapewnienie komfortu pracy innym członkom globalnego zespołu Talent Attraction, którzy mogli dalej wykonywać swoje działania bez dodatkowego obciążenia.

Pod wrażeniem?

Zacznij swoją
historię

Zapytanie