Facebook Pixel

Ulubione oferty

Contracting SSC/BPO


Sylwia Moskwa zdjęcie
Sylwia Moskwa Sector Manager

Contracting SSC/BPO to bardzo istotny kierunek w rekrutacji. Pozwala na zatrudnienie zewnętrzne specjalistów o wybranym przez klienta zestawie kompetencji oraz umiejętności. W jaki sposób SSC i BPO może to pomóc Twojej firmie?

Można to nazwać “wynajmem” wykwalifikowanych specjalistów projektowo lub na określony czas, co ma ogromne znaczenie w trakcie odbywających się cały czas przemian w środowisku biznesowym. Taki rodzaj zatrudnienia powoduje, że pracodawca otrzymuje dostęp do doskonale pasującego do niego pracownika bez tworzenia nowego etatu. Elastyczność contractingu SSC / BPO polega również na tym, że jest to świetna forma współpracy w sytuacji nagłej, kiedy nowy projekt lub nowe zlecenie wymagają zwrócenia się ku osobie o określonych kompetencjach. Uzupełnienie struktur celem usprawnienia procesów biznesowych to również doskonały powód ku temu, aby wykorzystać contracting SSC/BPO. 

Contracting SSC/BPO w Antal. Co zyskujesz dzięki tej usłudze?

 • Optymalizujesz koszty. Dotarcie do określonego specjalisty to czas Twoich pracowników z działu HR, czas oraz zaangażowanie. Dzięki contractingowi SSC/BPO oszczędzasz swoje zasoby.
 • Wyspecjalizowani w danym sektorze specjaliści Antal przeprowadzają weryfikację kandydatów i sprawdzają, czy pasują oni do Twojej firmy. 
 • Zatrudniasz ekspertów w elastycznych formach zatrudnienia: umowa o pracę / umowa zlecenie / B2B
 • Elastyczność zatrudnienia w kontekście nagłych przypadków. Gdy tylko potrzebujesz nowych specjalistów, możesz szybko uzupełnić kadrę
 • Możesz zrealizować dany projekt w określonym czasie i budżecie bez zwiększania wewnętrznego działu HR.

Contracting SSC/BPO to również gwarancja otrzymania wsparcia ze strony wykwalifikowanego i zweryfikowanego specjalisty. Eksperci ds. Rekrutacji w Antal mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem i znajomością rynku - dzięki czemu masz pełną gwarancję profesjonalizmu w trakcie realizowania działań związanych z contractingiem SSC/BPO dla Twojej firmy. 

Sprawdź inne usługi Antal:

Contracting SSC/BPO - w jakich obszarach realizujemy usługę?

Nasi klienci często pytają nas o obszary, w ramach których realizujemy contracting SSC/BPO w Antal. Wychodząc naprzeciw tym pytaniom, wskazujemy listę obszarów, gdzie zatrudniamy w modelu contractingowym - począwszy od pozycji na szczeblu młodszego specjalisty, aż do pozycji executive.

 • Customer Service
 • Procurement Si Logistics
 • Legal & Compliance
 • IT Helpdesk & Business Analysis
 • Finance & Accounting
 • HR Operations
 • Research & Analytics
 • Marketing Services & Sales Support
 • Banking & Insurance
 • Multilingual Recruitment
 • Executive Recruitment

Contracting SSC/BPO w Antal. Oto, dlaczego warto nam zaufać

Antal to zespół świetnych specjalistów ds. rekrutacji, którzy wykorzystując swoją wiedzę, pogłębioną o poszczególne sektory oraz obszary realizują zadania dla Twojej firmy. Lata doświadczenia na rynku pozwoliły nam skonstruować procesy, które są doceniane przez naszych partnerów. W przypadku contractingu SSC/BPO, nie są straszne nam nawet takie realizacje, w których trudność contractingu jest ogromna - między innymi w zakresie znajomości języków na wysokim poziomie oraz posiadania pewnych specyficznych umiejętności. Potrafimy wziąć na siebie ryzyko wynikające z możliwych konsekwencji dla podmiotu w razie niepowodzenia rekrutacji - także przy wysokich wolumenach oraz sporych rotacjach na stanowiskach. 

Dbamy o to, by każdy nasz klient dosłownie czuł, że jego projekt rekrutacyjny jest w dobrych rękach. Antal daje pewność, że wszystko, co dotyczy ludzi, ich poszukiwania oraz łączenia pracodawców ze specjalistami działa tak, jak należy. Zaufaj naszej jakości. 


Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Sylwia Moskwa zdjęcie
Sylwia Moskwa Sector Manager

Absolwentka zarządzania Szkoły Głównej Handlowej, związana zawodowo z branżą rekrutacyjną od 2016 roku. Sector Manager oraz ReX Leader w dywizji SSC/BPO, odpowiedzialny za obsługę klientów w obszarze rekrutacji stałych oraz outsourcingu non-IT. Specjalizuje się w realizowaniu i kompleksowym zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi w obszarze SSC/BPO w obszarach: finanse i księgowość, obsługa klienta, analiza danych, wsparcie techniczne, logistyka i zakupy, marketing, administracja prawna. Bezpośrednio opiekuje się klientami, doradza im oraz inwestorom w obszarze rekrutacji, outsourcingu non-IT, benchmarkingu, employer brandingu. Chętnie dzieli się ekspercka wiedzą, bierze bezpośredni udział w projektach RPO (Recruitment Process Outsourcing) oferując pełne wsparcie wewnętrznych działów HR klientów przy budowaniu oraz ulepszaniu struktur.