Facebook Pixel

Ulubione oferty

Zespół Antal Finance & Accountancy tworzą wyselekcjonowani eksperci, znający specyfikę rynku – jego wymagania i realne potrzeby. Dzięki temu, podejmowane projekty realizowane są sprawnie i efektywnie. Konsultanci koordynują procesy rekrutacyjne dotyczące stanowisk w strukturach działów szeroko pojętych finansów, w tym księgowości, podatków, raportowania, skarbu, audytu, kontroli wewnętrznej, kontrolingu komercyjnego, finansowego i operacyjnego oraz inwestycji i relacji inwestorskich.

Rynek finansowy zmienia się bardzo dynamicznie - reagując na to, w jaki sposób zmienia się świat. Jeszcze 10 lat temu nikt na poważnie nie myślał o rozliczaniu kryptowalut w księgowości, a dzisiaj tego typu zapytania nikogo już nie dziwią. Rosnąca dynamika zmian to także ogromne wyzwanie dla wszystkich osób, które w tym rynku uczestniczą, a także firm, których wymagania ciągle się zmieniają. Od kandydatów w tym sektorze oczekuje się bardzo konkretnych umiejętności i znajomości aktualnych przepisów podatkowych. Implikuje to bardzo poważne zmiany również w kontekście rekrutacji na stanowiska finansowe. W Antal aktywnie reagujemy na te zjawiska i dostosowujemy nasze procesy rekrutacyjne do dynamiki branży. 

Rekrutacja w finansach - jakich specjalistów dla Ciebie znajdziemy:

W Antal dbamy o jakość prowadzonych przez nas projektów rekrutacyjnych, a także uważnie słuchamy potrzeb: zarówno naszych klientów jak i potencjalnych kandydatów. W obszarze finansów i księgowości znajdziemy dla Ciebie takich specjalistów jak: 

 • Samodzielny Księgowy,
 • Główny Księgowy,
 • Kierownik Działu Księgowości, 
 • Menedżer ds. Podatków, 
 • Audytor Wewnętrzny,
 • Menedżer Audytu, 
 • Kontroler Finansowy, 
 • Controlling Manager,
 • Dyrektor Controllingu, 
 • Kontroler Finansowy Zakładu, 
 • Finance Business Partner, 
 • Menedżer Finansowy, 
 • Dyrektor Finansowy,
 • CFO, 
 • Regionalny Dyrektor Finansowy.

Jeżeli chcesz zapytać nas o inne stanowisko, które Cię interesuje - serdecznie zapraszamy do kontaktu z Antal. Nasz specjalista chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania, zbada potrzeby organizacji i pomoże w znalezieniu idealnego kandydata lub kandydatki. 

Poznaj inne usługi Antal:

Dlaczego powinieneś wybrać Antal jako partnera w rekrutacji na stanowiska finansowe? 

Antal posiada długoletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych związanych z obszarem finansów oraz księgowości. Nasi eksperci  z dywizji Finance & Accountancy mają szeroką wiedzę nie tylko na temat prowadzenia skutecznych rekrutacji w branży finansów i księgowości, kładziemy także nacisk na to aby nasi konsultanci znali doskonale branżę, po której się poruszają, by dopasować się w pełni do specyficznych potrzeb każdego klienta.

Antal to także gwarancja bezpieczeństwa informacji, pełen profesjonalizm oraz elastyczne podejście do współpracy. Biorąc pod uwagę dynamikę rynku pracy oraz cały czas rosnące potrzeby pracodawców oraz kandydatów, umożliwiamy współpracę z nami w różnych modelach. Dodatkowo, w przejrzysty sposób raportujemy efekty naszych prac - tak, aby każdy nasz klient miał pełen ogląd na to, co dla niego zrobiliśmy. 

Przenieś swoje procesy rekrutacyjne na nowy poziom z Antal. Serdecznie zapraszamy do współpracy. W Antal korzystamy ze sprawdzonych narzędzi rekrutacyjnych, bogatej wiedzy oraz doświadczenia naszych specjalistów, a także z bardzo szerokiej bazy potencjalnych kandydatów, którzy będą doskonałym wsparciem dla Twojej firmy. Powiedz nam, jakiego specjalisty poszukujesz, a my znajdziemy go dla Ciebie - szybko, skutecznie i z każdej branży. Skontaktuj się z nami!


Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Michał Borkowski zdjęcie
Michał Borkowski Team Manager Antal Finance & Accountancy

Od 11 związany jest z sektorem finansowym, a w Antal Polska rozwija się od 5 lat. Zaczynał od konsultanta realizującego procesy rekrutacyjny w obszarze usług profesjonalnych, a w tym momencie odpowiada za rozwój zespołu Finance & Accountancy realizującego procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne, menadżerskie i dyrektorskie, między innymi w pionach księgowości, podatków i kontrolingu. Aktywnie współpracuje z instytucjami certyfikującymi finansistów, wspiera rozwój studentów kierunków związanych z szeroko rozumianymi finansami. Sam realizuje procesy rekrutacyjne na kluczowe role menadżerskie, wspiera rozwój biznesu. W ramach swojej odpowiedzialności rozwija zespoły HR & Admin oraz Legal.