Antal specjalizuje się w rekrutacji specjalistów i menedżerów. Prowadzimy rekrutacje w obrębie pracy stałej oraz współpracy kontraktowej. Wąska specjalizacja pozwala nam szybko dotrzeć do odpowiednich kandydatów. Zapewniamy optymalne dopasowanie kandydata do profilu stanowiska i kultury organizacyjnej panującej w firmie. Rekomendowani przez nas kandydaci, po za tym, że są najlepszymi specjalistami, świadomie planują karierę zawodową, dlatego związują się na dłużej ze swoim nowym pracodawcą.

Co wyróżnia naszą usługę rekrutacji?

 • Ponad 20 lat doświadczenia
 • Globalny zasięg, lokalne podejście
 • Specjalizacja konsultantów
 • Obiektywizm i profesjonalizm w przedstawianiu kandydatów
 • Dynamika działania
 • 60% kandydatów rekomendowanych przez Antal pochodzi bezpośrednio z konkurencyjnych firm lub pokrewnych organizacji,
 • 4 czynnikowa metodologia rekrutacji

Metodologia rekrutacji

Antal skutecznie dociera do najlepszych kandydatów. Korzystamy z 4 - czynnikowej metodologii rekrutacji. Jesteśmy proaktywni, elastyczni i kreatywni pod kątem źródeł poszukiwania kandydata.

 • Korzystamy z bazy danych Antal, która jest tworzona od ponad 15 lat i jest bardzo cennym źródłem najbardziej kompetentnych kandydatów
 • Nasi konsultanci mają bogatą sieć kontaktów w branży i obszarze zawodowym, w którym się specjalizują, dzięki temu mogą szybko dotrzeć do kandydatów nieszukających aktywnie pracy i zachęcić ich do rozpatrzenia oferty nowego pracodawcy
 • Stosujemy poszukiwania bezpośrednie, co powoduje, że docieramy do najlepszych kandydatów i jesteśmy w stanie dopasować kandydata idealnie do profilu stanowiska.
 • Zamieszczamy ogłoszenia na stronie antal.pl oraz na najskuteczniejszych portalach ogłoszeniowych, a także dystrybuujemy je własnymi kanałami w mediach społecznościowych.

Przebieg procesu rekrutacji

Proces rekrutacji prowadzony przez naszych konsultantów składa się z trzech głównych etapów, co umożliwia znalezienie kandydata idealnie dopasowanego do profilu firmy i silnie zmotywowanego do podjęcia pracy na proponowanym stanowisku.

Proces może zakończyć się przed upływem wyznaczonego w harmonogramie terminu, jeżeli wcześniej zostanie zidentyfikowany odpowiedni kandydat i zostanie mu zaproponowane stanowisko w firmie klienta. W zależności od formy współpracy pierwszy etap może zostać wydłużony o 1-2 tygodnie.   
 

Referencje

Przy wyborze kandydata ważne jest nie tylko jego doświadczenie zawodowe, ale również umiejętności współpracy i utrzymywania dobrych relacji ze współpracownikami. Warto w pełni zrozumieć historię zawodową kandydata, jego sukcesy i porażki. Konsultanci Antal dbają o to, żeby mieć pewność, że rekomendowany kandydat sprawdzi się na nowym stanowisku pracy, dlatego weryfikujemy referencje i udostępniamy je klientowi, jeżeli tylko wyrazi taką potrzebę.

Złóż zapytanie ofertowe

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj