Antal specjalizuje się w rekrutacji specjalistów i menedżerów. Prowadzimy rekrutacje w obrębie pracy stałej oraz współpracy kontraktowej. Wąska specjalizacja pozwala nam szybko dotrzeć do odpowiednich kandydatów. Zapewniamy optymalne dopasowanie kandydata do profilu stanowiska i kultury organizacyjnej panującej w firmie. Rekomendowani przez nas kandydaci, po za tym, że są najlepszymi specjalistami, świadomie planują karierę zawodową, dlatego związują się na dłużej ze swoim nowym pracodawcą.

Co wyróżnia naszą usługę rekrutacji?

 • Ponad 20 lat doświadczenia
 • Globalny zasięg, lokalne podejście
 • Specjalizacja konsultantów
 • Obiektywizm i profesjonalizm w przedstawianiu kandydatów
 • Dynamika działania
 • 60% kandydatów rekomendowanych przez Antal pochodzi bezpośrednio z konkurencyjnych firm lub pokrewnych organizacji,
 • 4 czynnikowa metodologia rekrutacji

Metodologia rekrutacji

Antal skutecznie dociera do najlepszych kandydatów. Korzystamy z 4 - czynnikowej metodologii rekrutacji. Jesteśmy proaktywni, elastyczni i kreatywni pod kątem źródeł poszukiwania kandydata.

 • Korzystamy z bazy danych Antal, która jest tworzona od ponad 15 lat i jest bardzo cennym źródłem najbardziej kompetentnych kandydatów
 • Nasi konsultanci mają bogatą sieć kontaktów w branży i obszarze zawodowym, w którym się specjalizują, dzięki temu mogą szybko dotrzeć do kandydatów nieszukających aktywnie pracy i zachęcić ich do rozpatrzenia oferty nowego pracodawcy
 • Stosujemy poszukiwania bezpośrednie, co powoduje, że docieramy do najlepszych kandydatów i jesteśmy w stanie dopasować kandydata idealnie do profilu stanowiska.
 • Zamieszczamy ogłoszenia na stronie antal.pl oraz na najskuteczniejszych portalach ogłoszeniowych, a także dystrybuujemy je własnymi kanałami w mediach społecznościowych.

Przebieg procesu rekrutacji

Proces rekrutacji prowadzony przez naszych konsultantów składa się z trzech głównych etapów, co umożliwia znalezienie kandydata idealnie dopasowanego do profilu firmy i silnie zmotywowanego do podjęcia pracy na proponowanym stanowisku.

Proces może zakończyć się przed upływem wyznaczonego w harmonogramie terminu, jeżeli wcześniej zostanie zidentyfikowany odpowiedni kandydat i zostanie mu zaproponowane stanowisko w firmie klienta. W zależności od formy współpracy pierwszy etap może zostać wydłużony o 1-2 tygodnie.   
 

Referencje

Przy wyborze kandydata ważne jest nie tylko jego doświadczenie zawodowe, ale również umiejętności współpracy i utrzymywania dobrych relacji ze współpracownikami. Warto w pełni zrozumieć historię zawodową kandydata, jego sukcesy i porażki. Konsultanci Antal dbają o to, żeby mieć pewność, że rekomendowany kandydat sprawdzi się na nowym stanowisku pracy, dlatego weryfikujemy referencje i udostępniamy je klientowi, jeżeli tylko wyrazi taką potrzebę.

Złóż zapytanie ofertowe

Złóż zapytanie ofertowe

Usługa rekrutacji realizowana jest przez wyspecjalizowane dywizje Antal. W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do kontaktu:

Złóż zapytanie ofertowe

Newsletter

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj